Dołącz do naszego zespołu!

Spełnijmy wspólnie marzenie klientów o własnym M!

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób, z którymi wspólnie będziemy rozwijać naszą firmę oraz wspomogą najważniejsze procesy. Poniżej znajdziesz aktualną rekrutację jaką prowadzimy.

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klientów kupujących dostarczanych przez Firmę
  • budowanie trwałych relacji z klientami poszukującymi nieruchomości do zakupu
  • przygotowanie ofert oraz prezentacja nieruchomości
  • kompleksowa opieka nad klientem podczas transakcji
  • współpraca z biurami sprzedaży inwestycji deweloperskich
  • skuteczna sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność samodzielnego planowania działań
  • ponadprzeciętna determinacja i zaangażowanie w pracę

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomości

To oferujemy

  • codziennie aktualizowaną bazę klientów kupujących, kontakty z pięciu unikalnych źródeł
  • zapewniamy klientów - stały dostęp do świeżych "ciepłych" leadów zainteresowanych naszymi nieruchomościami
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet powyżej 15 000 zł
  • transparentny i progresywny system prowizyjny
  • ciekawe i rozwijające szkolenia
  • dostęp do ogólnopolskiej bazy ofert z rynku pierwotnego
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • umowę o współpracę b2b
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • praca na wewnętrznym systemie CRM

Jak wygląda praca u nas?

Praca na bazie ofert z rynku pierwotnego dostarczonej przez nas

Nie musisz samodzielnie pozyskiwać ofert, przekażemy Ci gotową bazę z nowymi mieszkaniami.

Obsługa klientów i prezentacja nieruchomości

Będziemy Ci dostarczać klientów poszukujących, którzy są zainteresowani wybraną ofertą. Twoim zadaniem będzie zaprezentować wybraną nieruchomość i ją sprzedać.

Kompleksowa opieka nad klientem podczas transakcji

Będziesz wsparciem merytorycznym dla swoich klientów od pierwszego spotkania do zakończenia transakcji.

Współpraca z biurami sprzedaży inwestycji deweloperskich

Na co dzień również będziesz mieć kontakt z biurami sprzedaży z ramienia dewelopera.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

1
Wysyłasz do nas swoje CV
2
Analizujemy je i zapraszamy Cię na pierwszą rozmowę
3
Poznajesz potencjalnego przełożonego i przy kawie rozmawiacie o współpracy
4
To Ciebie szukaliśmy! Składamy Ci propozycję współpracy i dołączasz do zespołu

Dlaczego warto u nas pracować?

Atrakcyjne wynagrodzenie nawet
powyżej 15 000 zł
Elastyczny czas pracy
Transparentny i progresywny system prowizyjny
Umowa o współpracę b2b
Codziennie aktualizowana baza klientów kupujących, kontakty z pięciu unikalnych źródeł
Stały dostęp do świeżych "ciepłych" leadów zainteresowanych naszymi ofertami
Szkolenia rozwijające Twoje umiejętności
Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
Platforma Mieszkaniowa S.A.
ul. Adama Naruszewicza 27 lok. 101​,
02-627 Warszawa
NIP: 527-27-17-186,
REGON: 147351872
KRS: 0000579242
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 125 000,00 zł - w całości opłacony
Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie!
Przepraszamy, wystąpił problem podczas przesyłania formularza.