Promowanie oferty w skuteczny sposób

Nasza współpraca z Państwem, jako Pośrednikami opiera się przede wszystkim na dostępie do bardzo bogatej oferty mieszkań rynku pierwotnego. Chcemy być tym miejscem, z którego najchętniej korzysta się przy poszukiwaniu konkretnej i nowej nieruchomości dla klienta. Większość z Państwa dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem i znajomością rynku.


Doskonale rozpoznajecie potrzeby współczesnego klienta, doradzacie, pomagacie wybrać najwłaściwszą i najkorzystniejszą dla niego ofertę. Z naszej strony możemy zagwarantować dostęp do jednej z najciekawszych i źródłowych baz danych najnowszych ofert większości Deweloperów działających na terenie całej Polski.


Zapraszamy również na szkolenia merytoryczne, o tematyce obejmującej wiedzę z zakresu funkcjonowania rynku pierwotnego, jak i praktyczne, podczas których można dokładnie zapoznać się z inwestycją wybranego Dewelopera

Wyniki Platformy Mieszkaniowej

Naszą misją jest usprawnienie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym poprzez dostarczenie oferty mieszkań wyselekcjonowanym i przeszkolonym pośrednikom.