Platforma Mieszkaniowa dla Deweloperów

Platforma Mieszkaniowa to bezkosztowy dostęp do zewnętrznego, rozbudowanego kanału sprzedaży. Dzięki temu rozwiązaniu jedna umowa zapewnia wsparcie kilkuset wyszkolonych pośredników z całej Polski. Aby móc zagwarantować najwyższą jakość obsługi, pośrednicy szkoleni są w zakresie rynku pierwotnego oraz konkretnych inwestycji, z którymi będą pracować.


Platforma Mieszkaniowa oferuje również możliwość przejęcia całego procesu sprzedaży inwestycji na wyłączność. To rozwiązanie dedykowane jest firmom deweloperskim, dla których liczy się efektywność i centralizacja poszczególnych działań.


Platforma Mieszkaniowa to nie tylko profesjonalni pośrednicy. Profesjonalny dział marketingu zapewni darmową obsługę inwestycji, aby każda ze stron mogła skupić się na swoich najważniejszych celach – pośrednicy na sprawnej sprzedaży, a deweloperzy na realizowaniu kolejnych projektów.

Wyniki Platformy Mieszkaniowej

Naszą misją jest usprawnienie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym poprzez dostarczenie oferty mieszkań wyselekcjonowanym i przeszkolonym pośrednikom.