Gdańsk

BEZ PROWIZJI.

Wyślij formularz aby dowiedzieć się więcej

Opis inwestycji

Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska przy ulicy Czerskiej. To doskonały adres dla wszystkich ceniących sobie zaciszne, przyjazne miejsce w otoczeniu przyrody. Zaletą lokalizacji jest bliska odległość do centrum Gdańska(7km) oraz obwodnic S6 i S7. Zaledwie 3 minuty pieszo dzieli inwestycję od malowniczego Parku Ferberów, wpisanego do rejestru zabytków, którego powierzchnia liczy blisko 11 hektarów. W okolicy tak malowniczej scenerii natury powstaną budynki o prostej, ponadczasowej formie. Ich nowoczesną estetykę podkreślą duże okna i przestronne balkony. W każdym budynku sprawną komunikację mieszkańców zapewnią dwie windy zlokalizowane obok siebie. Koncepcja budynku uwzględnia szereg detali wykończeniowych i architektonicznych - niepowtarzalny design balustrad w połączeniu z elegancką kolorystyką elewacji, stworzą apartamentowy styl i poczucie luksusu.

Na osiedlu zaprojektowano 3 i 4-piętrowe budynki. Dla komfortu mieszkańców w dwóch budynkach powstaną lokale usługowo-handlowe. We wszystkich budynkach znajdować się będą hale garażowe, wygodne parkowanie zapewnią również miejsca postojowe naziemne. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska. Osiedle Wzgórze Ferbera to rozbudowana oferta mieszkań 1-4 pokojowych o powierzchni 29-65m2. W trosce o środowisko zaprojektowano ekologiczne zielone dachy, które zapewnią akustykę, dodatkową termoizolację zarówno latem jak i zimą. Oprócz estetyki, stanowią barierę dla zanieczyszczeń, produkują tlen i pochłaniają dwutlenek węgla.

Całość dopełnią starannie zaprojektowane elementy małej architektury. Dużym atutem będzie teren rekreacyjny, na którym powstanie plac zabaw, siłownia zewnętrzna w cudownym otoczeniu zieleni i ścieżek spacerowych. Ławki znajdujące się w cieniu istniejącego drzewostanu pozwolą na odpoczynek z Twoją ulubioną książką. Będzie to idealne miejsce na relaks w otoczeniu zieleni i oczek wodnych.

Szczegóły inwestycji

  • Metraż: 29 - 67 m2
  • Cena: Zapytaj o cenę
  • Cena za m²: Zapytaj o cenę
  • Termin ukończenia: IV kwartał 2024

Lokalizacja